Nazwa firmy:
Materiały Budowlane Chodorowski
Adres:
Aleja Wolności 14
Miasto:
63-230 Witaszyce

Email:
Strona www:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek

7.00 - 17.00

Sobota:

7.00 - 13.00


Tagi:
hurtownia budowlana kalisz materiały budowlane kalisz usługi koparko-ładowarką kalisz hds kalisz transport materiałów budowlanych kalisz kostka brukowa kalisz centrum budowlane kalisz
Przekierowanie do gazety internetowej iKrotoszyn.pl

 

„CHODOROWSKI” jest firmą założoną w 1987 roku w celu świadczenia usług transportowych. Jednak z biegiem czasu, a także z rosnącym zapotrzebowaniem, stopniowo  poszerzała swoją działalność o sprzedaż materiałów budowlanych.

Naszą hurtownię stworzyliśmy w 2006 roku z myślą o wszystkich, którzy budują, remontują i wykańczają swoje domy czy mieszkania. W swej ofercie posiadamy szeroką gamę materiałów budowlanych – od fundamentów po dach – kierowaną zarówno do klientów indywidualnych jak i profesjonalistów, którzy podejmując decyzję o zakupie kierują się zawsze najniższą ceną produktów na rynku oraz dobrą relacją jakości do ceny.

W  celu zaspokajania potrzeb naszych klientów od początku działalności sukcesywnie poszerzamy gamę oferowanych produktów do budowy własnego, wymarzonego domu. Aby usprawnić i ułatwić wybór materiałów, korzystając z nabytego doświadczenia, udzielamy fachowego doradztwa w zakresie wyboru produktów, które posiadamy w naszej ofercie lub dopasujemy alternatywne rozwiązania. Współpracujemy również z firmami wykonawczymi.

Do dyspozycji naszych odbiorców jest kilkanaście samochodów o różnych ładownościach (w tym sprzęt specjalistyczny), co powoduje, że potrafimy obsłużyć każdego klienta i jego budowę, niezależnie czy jest to klient indywidualny, firma wykonawcza, hurtownia czy duży deweloper.

Naszym celem jest zadowolenie klienta i pomoc w rozwiązywaniu wielu problemów związanych z budową domu czy remontem mieszkania. Dlatego też posiadamy szeroką ofertę towarów w bardzo krótkich terminach dostaw. Jednym słowem solidność i rzetelność.   Zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni, a my zapewnimy Państwu „profesjonalizm w dobrej cenie”.